PERFEKT Centrum Finansowe oferuje klientom indywidualnym, rolnikom oraz firmom profesjonalne doradztwo w zakresie pożyczek gotówkowych, kredytów mieszkaniowych, kredytów firmowych, leasingu oraz ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych prywatnej opieki medycznej.

Jesteśmy po to, aby przeprowadzić Klienta przez gąszcz zawiłości bankowych i podjąć właściwą decyzję.

Oferujemy naszym klientom Niezależne Profesjonalne Doradztwo Finansowe w ramach 6 działów:

1. Kredyty i pożyczki (kredyty mieszkaniowe, pożyczki hipoteczne i gotówkowe, pożyczki konsolidacyjne),
2. Kredyty i pożyczki dla firm (kredyty gotówkowe, inwestycyjne, obrotowe),
3. Leasing (maszyn, urządzeń i sprzętu rolniczego),
4. Ubezpieczenia (komunikacyjne, majątkowe, rolnicze, życiowe, grupowe),
5. Zabezpieczenie emerytury (indywidualne konta zabezpieczenia emerytalnego),
6. Opieka medyczna (pakiety prywatnej opieki medycznej).

Dlaczego Warto Wybrać PERFEKT Centrum Finansowe?

Perfekt  Centrum Finansowe jest firmą niezależną od jakiejkolwiek finansowej instytucji bankowej czy ubezpieczeniowej.

■ Doradcy Finansowi pracują dla Klienta i wybierają usługi finansowe dobrane według  rzeczywistych potrzeb.

■ Wiedza i doświadczenie naszych Doradców umożliwia profesjonalne i rzeczowe podejść do wielu bardzo ważnych spraw dotyczących każdego Klienta.

■ Jesteś niezależnymi Doradcą Finansowym współpracującym z Liderami Usług Doradztwa Finansowego w Polsce, dzięki czemu mamy dostęp do najlepszych rozwiązań finansowych, które najpierw przedstawimy na naszym spotkaniu, a potem pomożemy wdrożyć w życie, tak żeby sprawnie przejść cały proces kredytowy.

■ Spotkania z nami są bezpłatne!

■ Porównujemy kredyty z wielu banków i pomagamy Klientom wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, bo właściwy wybór pozwoli zaoszczędzić Twoje pieniądze!

BARDZO WAŻNE: Korzystając z naszych usług otrzymasz kredyt w takiej samej cenie, a bardzo często tańszy niż bezpośrednio w banku! Dodatkowo otrzymasz kompletną pomoc, a także pomożemy Ci uniknąć dodatkowych kosztów, które banki często próbują “przemycić” Klientom. Pamiętaj, że my reprezentujemy Klienta, a nie bank!

Dlaczego warto pracować właśnie z nami?

Naszą pracę wykonujemy z ogromnym zaangażowaniem, a potrzeby Klienta są dla nas bardzo ważne.

Pracując z nami otrzymasz bezpłatną pomoc przy wyborze najkorzystniejszego kredytu, czyli dowiesz się jaki kredyt i dlaczego jest dla Ciebie najlepszy! Do tego pomożemy Ci zgromadzić i sprawdzić dokumentację, wypełnić wnioski kredytowe, a następnie w Twoim imieniu będziemy negocjować w banku najlepsze warunki cenowe dla Ciebie.

Pamiętaj też, że cały czas monitorujemy i na bieżąco przekazujemy Ci informacje z postępów naszych działań. Ponadto pomagamy, reprezentujemy i uczestniczymy podczas całego procesu kredytowego dając z siebie 100% naszych umiejętności, a czasami nawet więcej! Pracując razem z nami masz pewność, że Twoja sprawa będzie dobrze poprowadzona.

Ważne jest również to, że nasze działania cechuje bardzo wysoka skuteczność dzięki czemu mamy bardzo wysoką przyznawalność kredytów dla naszych Klientów!

Do tego wszystkiego gwarantujemy Ci, że dostaniesz ogromną dawkę wiedzy i jeszcze więcej pozytywnych emocji, dzięki czemu będziesz miał pewność, że dobrze wybrałeś.

A wszystko to dlatego, że Twój Sukces jest Naszym Sukcesem i bardzo zależy  nam  na  zadowoleniu naszych Klientów.

 Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej, to skontaktuj się z nami już teraz!!!